O Nas

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług poprzez profesjonalne podejście do klienta oraz wysoce wykwalifikowany personel. Zapewniamy kompleksowe leczenie pacjentów w każdym wieku. Nasza kadra to specjaliści z dziedzin takich jak ortodoncja, protetyka stomatologiczna, chirurgia stomatologiczna oraz stomatologia zachowawcza.

Nasza kadra

Zatrudniany przez nas personel to osoby, które zdobywały wiedzę oraz certyfikaty na najlepszych uczelniach w Polsce oraz podczas licznych zagranicznych staży i praktyk.

Lek. stom. Wiesław Korzeniec – specjalista z dziedziny chirurgii stomatologicznej, absolwent Collegium Medicum w Krakowie, człowiek z wielką pasją dla swojego zawodu, wiedzą i szerokim doświadczeniem.

Lek. stom. Joanna Mirka – specjalistka ortodoncji, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawie na wydziale stomatologii. Uczestniczka wielu zagranicznych kursów, z ogromną ambicją stale podnosi swoje kwalifikacje.

Katarzyna Starak – asystentka stomatologiczna, rejestratorka medyczna oraz higienistka. Ukończenie licznych kursów i praktyk, sprawia że każdy klient może liczyć na udzielenie kompleksowych informacji odnośnie leczenia w naszej klinice.

Anna Kocot – recepcjonistka i rejestratorka medyczna. Dzięki swym kompetencjom od lat dba o wizerunek naszej kliniki, zapewniając przyjazną atmosferę.